Кроки до співпраці

02.27.2020

     Співпраця навчальних закладів - це один із шляхів розширення можливостей наших дітей у отриманні якісної освіти. Гайворонський МНВК завжди підтримував і підтримує такі починання. Одним із важливих кроків у цьому напрямку є проведення спільних педрад і батьківських зборів. 
          Наразі, 26 лютого у КЗ "Заваллівський ліцей" якраз і відбулись такі збори. На них з батьками учнів 9-10 класів зустрілися викладачі Гайворонського МНВК Мельник С.П. і Тягай В.Є. Така зустріч зумовлена необхідністю проведення роз'яснювальної роботи з батьками учнів 9-х класів стосовно можливостей здобуття їх дітьми профільної та професійної освіти на базі Гайворонського МНВК. Батьки виявились небайдужими, активним та цікавими. Багато запитань з їх боку свідчить про те, що профільна та професійна освіта є перспективним напрямком сучасної старшої школи. 
       З батьками учнів 10-х класів провів бесіду Мельник С.П., який є викладачем автосправи. Він відповів на запитання відносно відвідування, навчання і практичного водіння учнів, роз'яснив сучасні можливості дистанційного виконання домашніх завдань з використанням цифрових технологій.

          Це був один із великих кроків до співпраці учнів, батьків, викладачів та адміністрацій навчальних закладів.

 

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now