01/10/2020

Навчально-методичний кабінет Гайворонського МВК з 15 вересня започаткував профорієнтаційну акцію  «Професії моїх батьків»  з учнями 7-11класів, які проходять трудове навчання в міжшкільному комбінаті.

Учням належить з’ясувати у своїх батьків, які професії вони здобули протягом життя та висловити своє ставлення до їхнього вибору, а також чи планують вони обрати професії своїх батьків, або назвати професію іншу, яку вони оберуть в міжшкільному комбінаті.

Акція триватиме до 15 листопада.

24/09/2020

З нагоди професійного свята Дня рятувальника працівники державної пожежно-рятувальної частини провели в Гайворонському МНВК виховний захід «Запобігти, допомогти, врятувати».

Учні дізналися, що тільки в цьому році рятувальники Гайворонщини  здійснили більше двохсот виїздів для ліквідації пожеж на території району, а в квітні в Чорнобильській зоні ризикуючи власним життям відважно долали загоряння лісу.

Рятувальники Л. Боанке, Ю. Глизенко, Г. Лютинський, Р. Чумаков розповіли як виїздять на  пожежі, який спеціальний одяг для захисту від вогню одягають, показали  спеціальне спорядження і техніку.

Найбільше школярів цікавило як працюють вогнеборці і, щоб відчути  себе пожежниками, вони спробували одягнути на себе захисний костюм, спеціальне спорядження, відпрацювали гасіння полум’я вогнегасниками.

В захваті від зустрічі з представниками мужньої і сміливої професії учні і педагоги МНВК висловили подяку працівникам аварійно-рятувальної служби району, які рятують постраждалих , їх майно від в...

16/09/2020

В перших числах вересня в освітньому закладі «Заваллівський ліцей» відбулася ділова зустріч керівництва Гайворонського МНВК з батьками учнів 10 класу, які  проходять професійну підготовку на базі МНВК. Доречно відмітити, що й одинадцятикласники ліцею також уже другий рік оволодівають професіями водія АТЗ категорії «С1» та ОКН в комбінаті.

Директор МНВК С. Іщук, заступники директора Л. Кобзар та С. Мельник розповіли про заходи, які вживаються в комбінаті для забезпечення якісної підготовки водіїв та фахівців з ІКТ, відповіли на ряд запитань, які  ставили батьки щодо організації підвозу  і харчування дітей, убезпечення від зараження короновірусом тощо.

15/09/2020

Головною темою Тижнів безпеки життєдіяльності в Гайворонському МНВК, які проводяться на початку кожної навчальної чверті, є попередження дитячого травматизму під час навчального процесу, в позакласній діяльності та в побуті.

Так,   з 7 по 11 вересня  уже  традиційно в комбінаті проводився  Тиждень під гаслом «Світлофор нам всім моргає – до порядку  закликає» , метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму  за участю дітей та вироблення і закріплення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках Тижня фахівці з автосправи проведи бесіди в 5-11 класах, за  темами «Правила для пішоходів», « Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Правила для велосипедистів»  з використанням відеопрезентацій, навчальних мультфільмів, рольових ігор.

Проведені виховні заходи показали, що учні достатньою мірою знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі.

14/09/2020

В четвер, 10 вересня, з ініціативи  КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського» та його методиста О. Татаренко відбувся в режимі ОНЛАЙН семінар для працівників МНВК та круглий стіл для його учасників.

Учасники семінару з інтересом прослухали відеолекцію кандидата педнаук С. Буртового про методику та практичні прийоми створення методичних та навчальних відеороликів з питань викладання окремих тем загальноосвітніх предметів, взяли участь у круглому столі, на якому підняли питання та обговорили проблеми поліпшення роботи міжшкільних комбінатів, підготовки до трансформації в нову освітню установу МРЦ – міжшкільний ресурсний центр.

В роботі семінару взяли участь  та виступили директор Гайворонського МНВК С. Іщук, методист І. Мудрий, викладач ІКТ

Please reload

Зв'яжіться з нами

Гайворонський МНВК

 

26300 Україна
Кіровоградська область

м. Гайворон

вул. Центральна, 78
hayvoron.mnvk@gmail.com

Тел:

 директор: (05254) 2-18-62 - факс

 учбова частина: (05254) 2-13-81

 бухгалтерія: (05254) 5-00-36

1/2

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now