Гідна перемога

10.29.2019

За ініціативою обласної державної адміністрації в нашому степовому краї втілюється в життя національно-патріотичний проект «Захисник Кіровоградщини». Його мета -  виховувати в підростаючого покоління почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, удосконалювати його фізичну підготовку. Тому щорічно в області проводяться змагання допризовної молоді  з військово-прикладних видів спорту.

У цьому році  цей захід було проведено в смт. Пантаєвка Олександрійського району. У ньому взяли участь  36 команд  школярів допризовного віку з усіх районів і територіальних громад області.

До програми змагань було включено п’ять видів:  естафета з елементами перекидання колеса та розбір і збір автомата Калашникова; силові вправи на  перекладині; смуга перешкод; стрільба в мультимедійному тирі; перетягування канату.

Змагання пройшли  в безкомпромісній, захоплюючій боротьбі. Проявивши  неабияку волю до перемоги,  команда нашого району  виборола перше місце, гідно захистивши честь Гайворонщини.

До її складу  входили Валентин та Денис Смілянці  (Таужненська ЗШ І-ІІІ ст.), Іван Корнієнко , Андрій Собко та Назар Гришин (КЗ «Гайворонський ліцей №2), і Євген  Баглай (Гайворонський політехнічний коледж). Готували команду до змагань, не шкодуючи  ні сил, ні часу, висококваліфіковані  педагоги : А.В. Трачук – викладач предмету «Захист Вітчизни» МНВК,  В.Я.Посуховський – учитель фізичної культури Сальківської філії «Заваллівський ліцей» під керівництвом С.І.Іщука – директора Гайворонського МНВК, керівника  Центру  військово-патріотичного виховання дітей та молоді «Майбутнє Гайворонщини.

Методист  районного методичного кабінету відділу освіти РДА Л.В.Прач професійно і оперативно вирішувала  організаційні  питання, пов’язані  з підготовкою команди та виїздом її  до місця змагань.

З чудовим настроєм поверталася наша команда до рідної Гайворонщини. Незважаючи на пізню годину  в с.Таужне  переможців зустрічали з духовим оркестром і вітаннями численні мешканці села і району. Кожному із членіві команди вручили солодощі і матеріальну винагороду. Благодійниками були депутат  обласної  ради В.Н.Бендяк та Л.В.Прач.

Обласні змаганні проходили вже вп’яте. Приємно відзначити, що за цей період  тричі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімалася наша команда.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now