Обирай майбутні професії

10.23.2019

У відповідності з програмою науково-методичного і профорієнтаційного співробітництва міжшкільного навчально-виробничого комбінату і закладів загальної середньої освіти Гайворонського району з Уманським ДПУ імені Павла Тичини та Уманським національним університетом садівництва в п’ятницю 18 жовтня 2019 року відбулася поїздка делегації одинадцятикласників Таужненської, Могильненської, Солгутівської освітніх закладів І-ІІІ ступенів, Сальківської філії КЗ “Заваллівський ліцей” до м. Умані на “День відкритих дверей” цих знаменитих вишів. Очолювали делегацію представники міжшкільного комбінату Кудряшова Н.І., недзвецька Т.Г., Тягай В.Є. Автобус МНВК доставив старшокласників спочатку до УДПУ імені Павла Тичини де гостинно зустріли представники факультету соціальної та психологічної освіти, які організували коротку і цікаву зустріч одинадцятикласників з викладачами факультету.

         Науковці розповіли учасникам зустрічі про факультет, навчанні  і життя студентів факультету, про  перспективи і багатообіцяючі можливості тих, хто отримає спеціальність практичного психолога, попит на якого в сучасному глобалізованому суспільстві неймовірно зростає.

         Юнаки і дівчата мали можливість поспілкуватися з викладачами, переглянути презентації життєдіяльності факультету. Потім гостей почастували кавою і солодощами.

         Після відвідин УДПУ імені Павла Тичини делегація старшокласників поїхала до Уманського НУС, де їх також гостинно зустріли господарі університету.  В програмі зустрічі презентувались цікаві і корисні новини про навчання студентів на 6 факультетах університету, про широкі життєві можливості, які забезпечують в майбутньому спеціальності, отримані по завершенню навчання.

         Учасники поїздки повертались з відвідин в доброму настрої і з корисними новинами про професії, які так необхідні нашій державі, суверенній Україні.

 

 

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now