Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

09.18.2019

Традиційно на початку вересня під час уроків трудового і професійного  навчання , в позакласній виховній роботі особлива увага  педагогічних працівників МНВК приділяється  вивченню правил охорони праці, техніки безпеки,  безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів.

Так і в цьому році на перших заняттях в усіх класах проведені вступні та первинні інструктажі з техніки безпеки. Під час Тижня знань безпеки життєдіяльності  на тему «Правила дорожнього руху знай, життя та здоров’я зберігай»  вчителі  провели  тематичні уроки, бесіди , метою яких  є профілактика  дорожньо-транспортного  травматизму за участю дітей, виховання усвідомлення необхідності  навичок дотримання  правил поведінки на дорозі.

Викладачі автосправи С.Мельник, А.Кушнір, вчитель технічної праці О.Бондар разом з учнями 5-6 класів повторили правила дорожнього руху з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів, визначили порушення з боку пішохода, велосипедиста, водія під час рольової гри на навчальному  майданчику.

Школярі усвідомили необхідність бути дисциплінованими та уважними на наших вулицях, в громадському транспорті,  дотримуватись правил дорожнього руху.

 

 

 

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now