SPRING STEM FEST

05.10.2019

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Гайворонського МНВК Л.Кобзар,  як член віртуальної творчої  майстерні, була делегована  в м. Кропивницький в НВО СЗКЗ І ступеня «Гармонія» гімназію ім. Т.Шевченка на «SPRІNG STEM  FEST» марафон STEM – уроків.

          Члени делегації мали можливість відвідати локації двох блоків STEM – уроків, де були поєднання кількох шкільних предметів, присвячених декаді «Повітря».

          Далі рухалися на STEM - челенджі та STEM – екшин: це STEM – естафети,  дихальна гімнастика, STEM – аеробіка, хімічні досліди, моделювання, робототехніка.

           Була представлена гурткова робота, а саме: STEM – мода, демонстрація моделей одягу, які створювали учні, науковий театр  продемонстрував «Пригоди молекули кисню».

          В коридорах гімназії була розгорнута виставка гуртківців на теми: «Мальовнича писанка», «Робототехніка», «Вироби з паперу (орігамі)»,  роботи членів авіамодельного гуртка. Здивувало те, що перерва, під час якої учні запускали  виготовлених власноруч  повітряних зміїв,  пройшла в спокійній атмосфері.

          Цікаве спілкування відбулося в актовій залі у вигляді  панельної дискусії «STEM – від традицій до інновацій» із модераторами, які  поділилися світовим досвідом  імплементації STEM – освіти  з іноземними школами, STEM- освіта в початковій школі, освіта за межами класу на уроці біології.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now