Традиційний конкурс випускників

05.06.2019

 

25 квітня 2019 року відбувся 46-й конкурс  «Кращий за професією» серед учнів 11 класів  шкіл району, що здобувають професії в Гайворонському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. Як і в минулі роки,  конкурс було присвячено дню народження засновника і першого директора МНВК М.Ставчанського.

В  конкурсах «Кращий  за професією водій» перемогу з теоретичної і практичної підготовки здобула учениця з с.Солгутове Ізабелла Большакова,  учні з с.Долинівки Аліна Лісова та Ліана Козій посіли відповідно друге та третє місця.

У змаганні «Юних регулювальників» перемогла команда з с.Таужне, капітан команди –Вікторія Олініченко, друге місце вибороли учні з с.Долинівки , капітан команди Аліна Лісова.

Серед стінних газет «За безпеку руху» кращими були газети учнів с.Долинівки та с.Таужне.

В номінації «Усунення несправностей, що виникли в дорозі » - заміна колеса – перемогли Артур Козарчук та Владислав Чепко з с. Таужне.

Оператори комп’ютерного набору також змагалися між собою, як один з одним так і командно. Пройшли цікаві конкурси на знання будови персонального ком’ютера, на вміння логічно мислити і знаходити спільну мову. Практична частина визначила найкращого учня і ним виявилася учениця 11 класу с. Салькова Білоус Олена.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now