Відбувся районний семінар вчителів трудового навчання і технологій

04.24.2019

 

23 квітня 2019 року на базі КЗ “Заваллівський ліцей” відбувся семінар членів районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання і технологій, провідною темою якого була важлива тема сучасності “Формування креативності учнів на уроках трудового навчання і технологій”. В роботі семінару активну участь представники освітніх закладів району і Гайворонського МНВК, учасники семінару відвідали урок трудового навчання в ІІІ класі, який провела учитель вищої категорії Сокол Олена Володимирівна, учителька зі своїми вихованцями реалізувала цікаву тему уроку “Самообслуговування. Сервірування столу. Складання серветок”. Результатом цього було виготовлення дітьми чудових виробів, які вони вручили гостям.

         Другий, не менш цікавий і прекрасний урок відвідали учасники семінару в учительки трудового навчання першої категорії Мацієвської Наталії Володимирівни в 7 класі на тему: “Сучасна писанка в різних регіонах України. Великодній кошик”. Після відвідування уроків гостям був запропонований цікавий профорієнтаційний захід “Я у професійному просторі”, який підготували і провелди соціальний педагог Гончарук Олеся Миколаївна і практичний психолог Левкович Юля Сергіївна.

         Після відвідування уроків і заходів учасники семінару оглянули школу оформлення якої вразили своїм змістом і естетичним смаком.

         Завершальним етапом семінару став круглий стіл, який провели методист рай методкабінету прач Л.В., голова РМО Мудрий І.Л. На засіданні круглого столу були обговорені відвідані уроки і виховні заходи, а також питання і проблеми дальшого поліпшення трудового навчання, профільної, технологічної, професійної освіти учнівської молоді, запровадження STEM-освіти в практику роботи освітніх закладів району. В обговорені взяли участь і виступили Прач Л.В., методист рай методкабінету відділу освіти, Гойда В.В., старший вчитель трудового навчання Червоненської філії КЗ “Хащуватський ліцей”, депутат Гайворонської районної ради, голова комісії з освіти, культури і медицини, Іщук С.І., директор Гайворонського МНВК, старший вчитель, Кобзар Л.В.,  заступник директора з навчально-виховної роботи Гайворонського МНВК, вчитель першої категорії, Мудрий І.Л., методист Гайворонського МНВК, Заслужений вчитель України, Гречанюк Л.М., директор КЗ “Заваллівський ліцей”, старший вчитель та інші.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now