Профорієнтаційна зустріч

02.25.2019

Кабінет профорієнтації Гайворонського МНВК на чолі з методистом І.Л.Мудрим тісно співпрацює з навчальними закладами нашої та прилеглих областей. Так у педколективу комбінату склалися добрі партнерські стосунки з вишами м. Умані. Науково- педагогічні працівники Уманських  університетів є частими гостями нашого навчального закладу, проводять цікаву профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл району, які навчаються в комбінаті.

Так 21лютого фахівці Уманського національного університету садівництва к.е.н. доцент кафедри Публічного управління та адміністрування О.П.Василенко, к.е.н., доцент кафедри Менеджменту О.В.Загороднюк, к.е.н. кафедри Туризму та готельно-ресторанної справи Л.Н.Малюга, к.і.н.,доцент кафедри Соціально-гуманітарних і правових дисциплін М.В.Костюк зустрілися з одинадцятикласниками, розповіли їм про переваги навчання в університеті,умови вступу,особливості навчання на факультеті менеджменту.

 Цікавою для майбутніх абітурієнтів була інформація про можливості навчання за програмою «Подвійний диплом» у провідних університетах світу, можливість брати участь у програмах  культурного обміну та виробничого стажування в Європі,Америці.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now