В кінці квітня 2015 року на базі технолого-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми технологічної та практичної освіти: досвід та перспективи», у якій взяли участь науковці та студенти технолого-педагогічного та фізико-математичного факультетів, 22 педагогічних університети та педколективи України.
Серед учасників конференції була і делегація Гайворонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (єдина представниця від загальноосвітніх закладів України) у складі директора комбінату Іщука С.І. та методиста Мудрого І.Л.
Учасників конференції вітали Сокирська В.В., проректор з наукової роботи Уманського ДПУ ім.. П. Тичини, доктор наук Коберник О.М., директор інституту природничо-математичної та технологічної освіти УДПУ ім.. П. Тичини, Ткачук С.І., декан технолого-педагогічного факультету УДПУ ім.. П. Тичини, Корець М.С., директор інженерно-педагогічного інституту Педагогічного університету ім.. М.П. Драгоманова.
Доповіді, які виголосили науковці Терещук А.І., Ткачук С.І. з УДПУ ім.. П. Тичини, Корець М.С. з київського університету ім. М.П. Драгоманова і ряд інших вчених викликали живу дискусію навколо проблем і перспектив трудового навчання, технологічної та професійної освіти учнівської молоді.
З зацікавленою увагою вислухали учасники конференції виступи методиста Гайворонського МНВК, заслуженого вчителя України Мудрого І.Л. та директора комбінату Іщука С.І. по проблемах та перспективах розгортання навчально-виховної роботи з трудової підготовки школярів в умовах роботи навчально-виробничих комбінатів.
Живий інтерес учасників конференції викликали експонати виставки творчих робіт студентів технолого-педагогічних факультетів, майже всії педуніверситетів України.
Своєю оригінальністю вразила виставка робіт студентів та викладачів технолого-педагогічного факультету УДПУ ім. П. Тичини, яка була розгорнута в Музеї української національної спадщини. Учасники конференції стали свідками захисту творчих робіт студентів – учасників всеукраїнської студентської олімпіади з трудового навчання. Рівень підготовки і проведення конференції та олімпіади ще раз засвідчив, що Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини є флагманом в успішних пошуках нових перспективних шляхів удосконалення технологічної освіти підростаючої зміни.