Районний військово-патріотичний спортивний конкурс “Патріот Гайворонщини”

09.13.2019

 

На виконання наказу начальника відділу освіти від 03 вересня 2019 року № 130 на базі Центру військово-патріотичного виховання дітей та молоді “Майбутнє Гайворонщини” міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся районний військово-патріотичний спортивний конкурс з юнаками 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району, в якому взяли участь 52 старшокласники з 14 освітніх закладів. Розпочався конкурс з урочистої лінійки, на якій під виконання Гімну України кращі учні підняли державний прапор України. Учасників змагань привітали методист відділу освіти Л.В. Прач, керівник Центру військово-патріотичного вихованні дітей та молоді “Майбутнє Гайворонщини“ С.І. Іщук, головний суддя змагань Трачук А.В. Учасники конкурсу долали смугу перешкод, приймали участь в спортивній естафеті, перетягування канату, виконували силові вправи, проводили розбір і збір автомата АК, здійснювали стрільби з пневматичної гвинтівки та перекидання колеса.

         Журі конкурсу відзначили найкращу підготовку команд старшокласників КЗ “Гайворонський ліцей № 2”, Солгутівської та Таужненської загальноосвітніх шкіл.

         В окремих видах змагань учасники показали значні результати і вибороли призові місця:

Стрільба з пневматичної зброї

І – Собко Андрій, КЗ “Гайворонський ліцей № 2”

ІІ – Гончаренко Владистав, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів

ІІІ – Гришин Назар, КЗ “Гайворонський ліцей № 2”

Розбір і збір автомата АК

І – Гришин Назар, КЗ “Гайворонський ліцей № 2”

ІІ – Козира Володимир, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів

ІІІ – Баранець Євгеній, Солгутівська ЗШ І-ІІІ ступенів

В силових вправах найкращими були Смілянець Валентин, Смілянець Денис, Гришин Назар, які підтягнулись на перекладині відповідно 21, 20 і 15 разів.

         В доланні смуг перешкод вибороли призові місця команди Таужненської ЗШ І-ІІІ ступенів, КЗ “Гайворонський ліцей № 2”, а в естафеті з автоматом Калашникова перемогли відповідно команди Солгутівської ЗШ І-ІІІ ступенів, КЗ “Гайворонський ліцей № 2”, Таужненської ЗШ І-ІІІ ступенів, а в естафеті по перекиданню колеса найкращі результати показали команди КЗ “Гайворонський ліцей № 2”, Таужненської і Солгутівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

         Всі команди і індивідуальні учаники, які показали відмінні результати нагороджені грамотами і перехідними кубками і подарунками.

         10 старшокласників, які показали найкращі результати ввійшли до складу команди, яка буде представляти район на обласних військово-спортивних змаганнях.

Please reload

Недавні новини
Please reload

Архів
Please reload

© 2023 by ΩΛΜ. Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now